Про нас

Дуже часто під час зустрічей із власниками об'єктів нерухомості або покупцями/орендарями зустрічаємо питання: «А за що вам платити? А навіщо ви потрібні?" В різних джерелах зустрічаємо фрази: "Агентство нерухомості нічого не робить, а лише отримує свої комісійні!" Багато людей упевнені, що ріелтор - це третя сторона, яка хоче просто заробити грошей на операціях з нерухомості, а не вирішити їх проблеми.

На жаль, якийсь час тому так і було. Але змінюється життя, змінюється ринок. Змінюється і професійний рівень послуги ріелторів.

Навіщо сьогодні Вам потрібен ріелтор?

Давайте почнемо із самого початку. Коли тільки спадає на думку продати, купити або здати в оренду свою нерухомість, одні чітко знають, чого хочуть. І цілком природно, що вибір і перемовини ведуть самі досить успішно. Потрібен тут ріелтор? Думаю не завжди. Але є ситуації, коли потрібно сформувати бажання клієнта, і критерії підбору. Думаємо спочатку по одному, а в результаті виходить інакше і всі задоволені. Робота ріелтора поєднує у собі роботу психолога та аналітика. Маючи величезний багаж інформації, володіючи аналітичними даними, володіючи ситуацією на ринку, ми можемо ДОПОМОГТИ ВИБРАТИ НАЙКРАЩЕ З ТОГО, ЩО ВАМ ПОТРІБНО!

Далі ще цікавіше та складніше одночасно. Складно в одній статті описати всі етапи роботи ріелтора. Відзначимо векторні кроки, які роблять Вашу угоду з нерухомим майном безпечною саме за допомогою агентства нерухомості:

Проведення переговорів із потенційними покупцями, продавцями, орендарями чи орендодавцями. Адже не секрет, що одні не йдуть дивитися, бо ціна в інтернеті їх не влаштовує. Інші упираються за 100 доларів. А зробити правильну пропозицію? Адже це ринок!

Збір інформації про об'єкт або покупця. Хочете сказати, що реєстри відкриті і ви все можете? Пропонуємо спробувати. Сподіваюся, Ви знаєте, що перевіряти, де і як дістати цю інформацію. Що б потім, через N років ніхто не висунув майнових претензій.

У вас є свій нотаріус, ви проводили з ним не одну угоду з нерухомістю і він роз'яснить вам всі нюанси, навіть приховані? Супер, Ви впораєтеся без ріелтора. А якщо немає?

І ще багато різноманітних нюансів. Розповісти про всі дуже важко в одній статті. Навчити усьому – станете нашим конкурентом. Ми не проти здорової конкуренції, але професійної! Про те це інформація не для цієї статті.

Тому далі перерахуємо наші послуги:

Відновлення втрачених через війну документів на нерухоме майно

Вирішення питання втраченого житла в наслідок руйнувань.

Купівля, продаж всіх видів нерухомості - квартири, будинки, земля, комерційна нерухомість

Кредитування

Інвестиційний консалтинг - вибір нерухомості в новобудові та оцінка ризиків

Виготовлення технічного паспорту на об’єкт нерухомості

Оцінка нерухомості швидко і як слід

Введення в експлуатацію нового об’єкта нерухомості, приватизація майна

Виділення елементів у натурі

Переведення житлового фонду у нежитловий

Переведення з нежитлового фонду до житлового

Присвоєння поштової адреси

Оформлення та реєстрація кадастрового номера на земельну ділянку

Оформлення права власності на земельну ділянку.

Супровід спадщини з пропущеними термінами без судового позову

Якщо Ви в них зацікавлені – ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

Ми пишаємося тим, що працюємо здебільшого за рекомендацією наших клієнтів, які надсилають до нас своїх родичів, друзів та знайомих. Це найкраще визнання професіоналізму.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!!

Замовити зворотній дзвінок