Відгуки про нас

28.11.2023  Наталія

Знову працювала із Олею, цього разу взв'язку із своїм успішним попереднім досвідом і знову залишилась дуже задоволена роботою при купівлі будинку в області. Всі побажання та вимоги враховувались при розгляді кандидатів, ми одразу розглядали те, що подобалось без втрати часу на не бажані та невлучні варіанти - що є дійсно швидко та зручно. Під час самої купівлі угода повністю супроводжувалась повністю, документи перевірялись, фільтрувались всі питання від продавців та нотаріуса, що значно полегшило сам процес, швидко, якісно та комфортно. Тотально задоволена роботою. Рекомендую всім, хто хоче швидко і якісно знайти свій двір та господарство ))))

11.11.2023  Наталія

Агентством дуже задоволена. Ріелтор Світлана дуже приємна, всі питання вирішує дуже швидко і професійно. Чесно кажучи в нас було дуже мало часу на купівлю дома, але покупка була зроблена на вищому рівні .Світлана супер професіонал, знає всі нюанси на які потрібно звернути увагу. Дуже вдячна, рекомендую всім звертатись до професіоналів!!!

18.10.2023  Олександр

Звернулися до агенства спершу з приводу аренди.Ольга дуже швидко допомогла підібрати варіант, який нас повністю влаштував.Пізніше ми звернулися вже за допомогою у продажі квартири.Ольга та Олена Миколаївна допомогли максимально швидко та зручно реалізувати житло, повністю супроводжували угоду до самого кінця.Також скористалися послугами агенства з супроводу угоди продажу іншої квартири та купівлі будинку і залишились максимально задоволені результатом.Команда Професіоналів саме з великої літери!Завдяки Ользі та Олені Миколаївні ми змогли реалізувати свою мрію!Рекомендуватиму всім знайомим звертатися саме до агенства 'Куб'.Дякую!

11.09.2023  Наталія

Звернулися до агентства з приводу купівлі квартири. Роботою задоволені! Рекомендую!

11.08.2023  Руслан Іванович

Організація допомогла реалізувати квартиру.Вдячний фахівцю Гижко Наталії. Всі методичні дії виконувалися професійно, без затримки. Якісний супровід.Відчувається досвід керівника організації.Дякую.

23.05.2023  Аліна

Послуги агенства дуже фахові, підібрали варіант квартири за всіма вимогами. Повний супровід документації для оформлення й позитивне ставлення до клієнта. Дякую!

03.02.2022  Ольга

Агентство просто супер. Большое спасибо за все что делаете. Вы большие молодцы. Спасибо огромное. ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ.

04.10.2021  Продавец

Светлана и Елена Николаевна помогали в продаже квартиры, с получением и оформлением документов, консультировали по всем вопросам и во время сделки контролировали процесс в мелочах. Выражаю благодарность профессионалам!!!

04.10.2021  Тамара

Хочется сказать большое спасибо!!! За вашу слаженную, чёткую работу, за вашу душевность. Была продажа и покупка. Сколько переживаний и тревог и все вместе с вами. Ваша поддержка всегда давала уверенность в положительном результате.Риелтору Олечке и ее руководителю Елене Николаевне желаю успехов и больше клиентов. Рекомендую это агентство. Всегда будете чувствовать защиту и поддержку.

03.10.2021  Тамара

Продавали и покупали квартиру с помощью агенства Куб, остались очень довольны сотрудничеством. Риелтер Ольга и директор Елена Николаевна - невероятно отзывчивые люди, консультировали и помогали по всем вопросам. Обе сделки прошли благополучно благодаря их профессионализму. Надеемся, ещё не раз обратимся к их услугам.

09.09.2021  Сергей

Співпрацею з агентством залишились задоволені. Робота була злагоджена, чітка і обгрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Ріелтор, , Анна : професійна, коректна, швидко реагує, добре орієнтується в ситуації , дуже приємна. Ми дуже вдячні вашому агентству і, звичайно, будемо радити вас своїм друзям і знайомим.

12.08.2021  Наталія

Працювала із Олею по рекомендаціїЗалишилась дуже задоволена роботою при купівлі квартири.Всі побажання та вимоги враховувались при розгляді кандидатів, одразу фільтруючи не бажані квартири.Під час самої купівлі угода повністю супроводжувалась, документи перевірялись, фільтрувались всі питання від продавців - залишаючи тільки суть, що значно полегшило сам процес, швидко, якісно та приємно.Друга частина угоди - робота з банком теж була виконана швидко, якісно, професійно та із задоволенням всіх питань менеджера банку.Тотально задоволена роботою. Рекомендую всім, хто хоче собі свій куточок у цьому світі і всім, хто хоче на цьому заробити))))

30.03.2021  Владимир

Спасибо за сотрудничество, за понимание

14.01.2021  Алесандр

Воспользовался услугами агенства и конкретно агента Светланы для сдачи квартиры. Все сделано на высшем уровне и быстро. Сдал квартиру как и хотел. И тк я не из Киева то, зная Светлану доверил ей показ и все было сделано супер. Буду и дальше на связи. Спасибо

19.08.2020  Галина

Не первый год сотрудничаю со специалистом агентства и его директором Еленой Николаевной. Работой довольны. Все четко, грамотно. Мы уверены в результате. Решает много вопросов. Просто палочка-выручалочка

12.08.2020  Ершов Александр

Воспользовались услугами агентства для покупки квартиры.Остались очень довольны уровнем сервиса и профессионализма.Совершая сделку самостоятельно можно совершить ошибку.Рекомендую обращаться только к профессионалам.


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку

Замовити зворотній дзвінок